Doctor Who - z mého hlediska > 1. <

22. února 2015 v 19:51 | Bett |  Other
Rozhodla jsem se napsat o mém oblíbeném seriálu Doctor Who. Rozdělím to do několika částí. (Do kolika, to fakt nevím, ale dokud budu mít o čem psát, tak budu.)

Jen na začátek úplně první díl Doctora Who (česky Pána Času) jsem neviděla, vlastně ani těch prvních 26 sérií... Viděla jsem až pak ty nové série a tam jsem viděla všechny díly do 6. série (zatím). Rozhodně už nepatřím k těm lidem, co se každý den dívají na jeden, dva někdy i na tři díly. (I když ještě nedávno jsem k nim patřila.)

No, ale abych tu nežvanila pořád jen o sobě, pojďme si představit první dva herce z 1 série. Jsou to Christopher Eccleston a Billie Piper.


Christopher Eccleston
(http://www.zap2it.com/blogs/doctor_who_steven_moffat_on_why_christopher_eccleston_said_no_to_50th_anniversary-2013-10)

V Doctorovi Who působil v pořadí jako devátý Doktor, nejčastěji používal slovo FANTASTIC!, bohužel v češtině to není vůbec poznat, z toho důvodu, že zde máme tolik výrazů jako super, bezva, skvěle, výborně no, a tak se ta pointa tak nějak ztratila. :( Celkově Christopher působí jako takový fajnový Doktor, je takový spontánní a vždy když se děje něco nebezpečného řekne Fantastic! (Ale to už jsem taky naznačovala...)

Billie Piper
(https://www.pinterest.com/explore/billie-piper/)

Doktorova první společnice (teda první v těchto novějších dílech) se jmenovala (v seriálu) Rose Tylerová a ve skutečnosti Billie Piper. V doctorovi jí pokládám za jednu z nejlepších doktorových společnic. Je mi sympatická a celkově vydává dojem takové normální holky, za to Martha Jonesová je taková inteligentí a taky moc fajn (chvíli, teda přebíjela Rose, ale to se předbíhám). Rose (Billie) má v tomto seriálu takový smysl pro humor a postupně všemu rozumí, že jsem chvíli měla pocit, že už je tu další doktor.

Tak to by bylo o prvních dvou hercích, jen upozorňuju, že tento článek je z mého hlediska, takže takhle to vidím já, nemohu za to, že jiní fanoušci vidí tyto herce jinak, tak se prosím zdržte komentářů typu "Billie Piper v seriálu působí jinak, než zde uvádíš", či jiné, díky.

Tak, snad se vám tento článek líbí, můžete mi napsat své názory do komentářů, abych věděla, co kdyžtak změnit a poupravit. Díky Bett
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | Web | 10. května 2015 v 11:06 | Reagovat

miluju doctora who

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama