Myslím, že vlastně vůbec nemyslím...

24. února 2015 v 20:57 | Bett |  My Writing Pad
Dnes to bude článek nejspíš tak nějak o tom, o čem vlastně přemýšlím...

Je to vlastně docela prosté, když se vrátila naše třída z lyžáku, všichni byli nadšení (no, ne vlastně všichni, ale VŠICHNI). Já jsem tam nebyla, takže mé zážitky a sny jsem schovala do šuplíku a vyslýchala jsem si všechny zážitky z toho jejich lyžáku. Nejspíš si to tam opravdu užili, ale vždy, když mi někdo něco o něm říká, já vlastně už ani moc neposlouchám. Možná proto, že už jsem všechno slyšela, nebo možná proto, že už mi vykládají historky, které už opravdu nejsou vtipné, nýbrž trapné.

Když tak každý den chodím pěšky domů (teda až potom, co mi skončí všechny mé kroužky), přemýšlím o tom, co zrovna napíšu na blog. Témata mi nijak nesrší ani nenapadají, tak jak to máte vy? Já, když už mě něco napadne, tak je to celkem zázrak, ale jinak se dívám a hledám inspiraci na ostatních blogách na které natrefím.

Zítra je středa a středy mám naprosto volné, takže až přijdu domů, napíšu další článek o mém oblíbeném seriálu Doctor Who, tentokrát se můžete těšit na desátého doktora, kterého hraje Davit Tennant a možná i na druhou doktorovu společnici Marthu Jonesovou. Pokud by vás napadlo nějaké téma, na které bych mohla napsat článek, budu moc ráda.

Přeji krásný večer Bett
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama