Březen 2015

Přání hnědé aneb když se nudím

26. března 2015 v 15:00 | Bett |  My Creation
Kdysi jsem měla prostě vytvářecí období. A tohle přání dopadlo nejlépe. Líbí se mi, že je jemě sladěno do jedné barvy více odstínů a že není přeplácané. Musím říct, že věc, kterou naprosto nesnáším na přáníčkách je právě ta přeplácanost. Většinou to totiž při té výrobě vypadá asi takto ,, No, dám si tam tohle... jo a tohle je pěkný! A ještě nesmím zapomenout na tohle, to mi dalo dost práce..." Většinou to dopadne tak, že celé přáníčko je polepené růnými samolepkami, papírovými srdíčky, čtverečky, kolečky a dalšími různými nesmysly. Proto je pro mne důležitější mít ve finále přáníčko mnohem jednodušší a na pohled příjemnější.

No a protože tu tak blbě kecám, tady už je konečně to přání. :)

Zepředu:


Uvnitř:


Přeji krásný den všem.
Bett

Doctor Who - z mého hlediska > 3. <

25. března 2015 v 20:44 | Bett |  Other
A máme tu další (když to tak řeknu) díl Doctora Who z mého hlediska. Tentokrát již 3.
Dnešní díl je kratší, ale celý o Donně Noble, což je desátého Doktora soustavičně panovačná společnice s obrovským smyslem pro humor.

Donna Noble (Katherine Tate)


Donna je vlastně úplně nejzábavnější společnice. Vždy ví, co chce a nikdo jí to nevymluví. Při sledování dílů s Donnou jsem měla kolikrát pocit, že 10. Doktora (Davida Tennanta) dokáže každou minutou převálcovat jen slovníma narážkama, svým panovačným obličejem a věčnými nikdy nekončícími létajícími fackami, vždy mířenými naprosto přesně. Celkově (jak už jsem naznačila) je tedy Donna docela panovačná, ale spousta věcí se jí opravdu dokáže dotknout.

S 10. Doktorem byli výtečná dvojice a já mám díly s Katherine Tate a Davidem Tennantem opravdu moc ráda. A věřte, že jestli se vám ještě stýská po Rose nebo Martě, s Donnou se nasmějete, jako za celé ty předchozí série ne. :)

A na závěr malinký bonusík, který jsem našla na internetu. (Obrázek z jednoho z dílů, kde hrála Katherine Tate)


A nyní už si jen užijte zbytek dnešního dne a pápá. :)

Je důležitější mít, nebo spíš být?

22. března 2015 v 18:14 | Bett |  My Writing Pad
Otaznik vykricnik
Zvláštní... Spousta lidí, kterých se zeptám na otázku, jestli by radši měli, než byli, u všech je odpověď takřka stejná a to být. Pár lidí mi své uvažování zdůvodnilo a zbytek jen pokrčil rameny.

Zeptáte? Odpovím!

17. března 2015 v 15:24 | Bett |  Other
Zdravím,
pokud na mě máte nějakou otázku, můžete se mě zeptat zde:

ask.fm/MyBadWolf9


Jen předem prosím, k vámi položené otázce se vždy podepište (stačí jakákoli přezdívka, abych mohla oslovovat) :)
Díky Bett

Tanec a já...

16. března 2015 v 20:02 | Bett |  My Writing Pad
Tak si to ujasněme, ano, chodím na balet. Všichni, kterým řeknu, že chodím na balet buď vyprsknou smíchy, nebo se snaží schovat překvapení spojené s lítostí, nebo se mě prostě zeptají, co mě vedlo k tomu, že na balet vůbec chodím. Bude to nejspíš tím, že když řeknu slovo balet, všichni si představí třeba představení labutí jezero. Nikdo ho nikdy neviděl, ale přesto všichni vědí, jak balet vypadá?. Nyní jsem v 6. ročníku a zatím jsem nikdy nelitovala, že vůbec chodím 2x týdně na hodinku a půl tančit. A že každá má pondělní hodina se skládá z různých tanečních pojmů... ano, mám toho plné brejle ;)

O blogu fotografování

11. března 2015 v 18:25 | Bet ♥ |  Other
Tak jsem si nějak nedala a právě i vzhledem k tomu, že nevím co napsat mě napadlo představit můj (zatím první) oblíbený blog.

Je to blog,

http://fotografovani.blog.cz/

který se teprve rozjíždí, ale pokud autorka nepřestane psát (což by byla vážně škoda), vidím v tom úžasný blog.

Autorky blog je jen a pouze o fotografování, tudíž přidávat články je poněkud složitější, než psát o jakémkoliv tématu (což neříkám, že by psaní bylo jednoduché... to vůbec ne). Tudíš vytváření kvalitních příspěvků s tak okouzlujícími fotografiemi je opravdu složitější.

Blog mne opravdu velice zaujal a to jak designem webových stránek, tak úžasnými fotografiemi. (Popravdě se nyní i já pokouším o nějaké fotografie, ale vždycky se mi rozmažou. Nevím, jestli to je foťákem, nebo jestli prostě neumím fotit.

Můj fotoaparát: (mám ho už minimálně 4 roky :))


(Chceš číst dál? Klikni na celý článek) →

... když se zavřu v pokoji...

10. března 2015 v 20:00 | Bett |  My Creation
... občas se to vyplatí. Asi před dvěma týdny jsem se na celý večer v mém pokoji zavřela a vyšla z toho tahle krásná japonská minizvířátka. Jsou opravdu mini. Tučňák mi měří něco kolem 2 cm a králík je trošku větší.

Musím se přiznat, že asi před rokem jsem se prala s tučňákem. Jednak jsem ho dělala přes 3 hodiny a jednak se mi vždycky zvrtla hlava nebo tělo. (To víte, korálek navíc nebo míň je prostě znát.) Takhle jsem dělala asi tři tučňáky. Povedl se mi hned druhý tučňák v pořadí, ale když jsem začala s dalším tučňákem, že už to bude jednodušší, něco jsem tam pokazila a rok jsem tu knížku neotevřela. Zatím jsem svého prvního tučňáka darovala asi 9 letému kamarádovi a tučňák, co je na obrázku zase nedávno potěšil mou sousedku v lavici, která bude slavit narozeniny, ale oslavu měla dřív. Tak si myslím, že tučňáci nakonec potěšili... (Ta tvrdá práce se vydařila!)

Životní poslání aneb Jak jsem byla blboučká

10. března 2015 v 16:04 | Bett |  My Writing Pad
(zdroj - vlastní)
Jako malá a ještě blboučká jsem vždycky chtěla být herečkou...Plastové figuríny - Doctor Who

8. března 2015 v 19:59 | Bett |  Other
Nemůžu si pomoct, ale když jsem si přečetla téma týdne, napadly mě plastové figuríny z Doctora Who.