Banán hrdinou

21. dubna 2015 v 14:26 | Bett |  My Writing Pad
Zdravím,
rozhodla jsem se začít sem psát všechny mé příběhy, slovní hříčky aj... Začnu s mým kraťoučkým příběhem, co jsem sepsala teď o víkendu.

Slečna Zelená Brokolice stojí u kusu bílého papíru, na který si červenou fixou nemilosrdně čmárá (a ne jen na papír!). Pán Banán omylem rozlousknul tři oříšky a Popelka teď nemá co na sebe. Zato pán Banán má hned tři banánové slupky do své skříně z igelitu. Mezitím, co lví srdce silně bije, straka se zase kutálí ze schodů. (Nejspíš neměla jíst to párátko, co leželo na talíři.) Teď už nám tu ale tužka s propiskou tančí a penál se jen úzkostlivě dívá, jestli hraje pořád knoflík se sponkou střílecí kvarteto.

Ale to snad ne, támhle kráčí pistole a po žonglujícím klavíru chce všechny pracně vydělané jahodové dortíky. Ještě, že je tu pán Banán, který už se dovynadíval na své zbrusu nové banánové slupky a přispěchal klavíru na pomoc. Klavír už podává své jahodové dortíky černé pistoli, když v tom vidí pána Banána, co míří své kukuřičné placky na naleštěnou pistoli. ,,BUM!". První placka se trefila přímo mezi oči černé pistole.
Strhla si bitva, jako ještě žádná. Vzduchem létali dortíky, placky, krémy, sýry, salámy, šunky, jogurty, mléka, džusy a jiné různé dobroty. Bitva mezi pánem Banánem a černou pistolí byla čím dál zajímavější. To přilákalo kuňkající žábu, figurky Harryho Pottera, Hermiony Grangerové a Rona Weasleyho, gumovou chobotnici, straku, knihu, dokonce i Brokolici a skleněného tučňáka, prázdné lahvičky od parfémů a spousty jiných příznivců. Všichni se moc bavili a mávali, proklínali pistoli a fandili Banánovi. Nakonec rozhodla poslední rána Banána. Trefil pistoli přímo do očí tak, že pistole vůbec nic neviděla! A tak se stal Banán hrdinou!

Doufám, že se vám mé psaní alespoň trošku líbilo. Každopádně tohle je fajn cvičení z knížky Tvůrčí psaní.
Pěkný den
Bett
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání návštěvníků

Klik =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama