Mé blogerské začátky

14. dubna 2015 v 16:27 | Bett |  My Writing Pad
Zdravím,
tak dnes mě napadlo napsat něco o mých prvních blogerských krůčcích. O mém prvním článku, který byl o něčem aj.


Můj úplně první blog, který sloužil až donedávna, ale přečíst si ho můžete dodnes. Žije pod adresou


  • Byl to úplně můj nejprvnější blog (a to jak na blog.cz, tak i na jiných doménách).
  • Tento blog byl založen a již v ten den byl publikován můj první článek (a to úvod) - 13. srpna 2011 v 13:57 hod.
  • Úplně poslední článek na tomto blogu byl publikován 19. února 2015 v 10:58 hodin (a to s názvem ,,Nejspíše poslední článek na tomto blogu...") (v tu dobu byl již tento blog založený a pomalu upravený pro mé neomezené psaní).
  • Můj úplně první článek, který byl o něčem, se jmenoval ,,Tábor Nesytá 2011" byl vydán 14. srpna 2011 v 19:27 hodin a mohlo by vás zajímat, že tento článek jsem celý psala v mých 9 letech a to včetně pravopisných chyb, které neupravuji už jen kvůli tomu, že mi trochu kazí dojem 9-ti letého dítěte. (A to hlavně, když jde o mě.)
Takže tady je celý můj první článek na mém prvním blogu v mých 9. letech (máte to i s odkazy na můj starý blog ;)):


Tábor Nesytá 2011

14. srpna 2011 v 19:27 | Alžběta | Moje letní tábory

Na prvním táboře jsem byla v roce 2011. Našla jsem tam kamarády a celé dva týdny uběhly jako voda. Téma tábora byl "Celý rok ve dvou týdnech". První týden se mi trochu stýskalo, ale druhý týden jsem si na rodinu ani nevzpomněla. Nové kamarádky byly moc hodné. Na pokoji nás bylo jenom sedm a tak jsme se nemohly moc hádat. Když jsme chodily večer spát, kluci vedle na pokoji ihned začaly hrát: karty, kvarteto a také mluvily. Každé ráno jsme si stěžovaly vedoucím, ale všechno bylo marné. V pondělí (v lednu) celý náš oddíl stavěl domečky. Já a moje kamárádka Míša jsme postavily malou zahrádku místo domečku, ale vedoucím se to líbilo. V úterý (v únoru) ráno jsme se učily stavět a pojmenovávat ohniště. Večer jsme se všichni z tábora sešli v jídelně. Konala se Valentýnská kinder party a tam jsme soutěžily holky proti klukům. Ve středu (v březnu) ráno jsme luštili šifry a odpoledne jsme hráli kimovku.(To je hra, která se hraje takhle: někdo ti ukáže několik předmětů a ty si musíš co nejvíce předmětů zapamatovat. Vyhrává ten kdo si pamatoval nejvíce předmětů.) A večer jsme měli discotéku s maskami pod širým nebem. Ve čtvrtek (v dubnu) ráno jsme stříleli ze vzduchovky a odpoledne jsme vyráběli čarodějnice, ale ani večer nebyl špatný. Dívaly jsme se na film "Já padouch". V pátek (v květnu) odpoledne jsme běželi postřehový závod. Běželi jsme po vyznačené trase a hledali jsme různé obrázky. Na večer jsem se nejvíce těšila. Není divu, když jsme zpívali u táboráku. V sobotu (v červnu) byl den otevřených dveří. Rodičů přijíždělo čím dál tím víc a pak jich zase ubývalo čím dál tím víc. Moje rodiče také přijeli. Večer byl nádherný. Byla discotéka. V neděli (v červenci) jsme jeli na Černou horu. To byla paráda. V pondělí (v srpnu) jsme ráno běželi terénní kritérium (běželi jsme po vyznačené trase a plnili úkoly.) Odpoledne šel celý tábor sbírat houby. Večer se vybírala Miss a Missák tábora. Takže tam byl: rozhovor, promenáda v plavkách atd. V úterý (v září) ráno jsme se učili jak se používá buzola, odpoledne jsme stavěli lesní města a večer jsme opékali špekáčky. Ve středu (v říjnu) odpoledne jsme běželi hlídkový závod a večer jsme soutěžily holky proti klukům. Ve čtvrtek (v listopadu) ráno jsme protestovali proti vedoucím a odpoledne byla olympiáda. Večer jsme tančili (takže byla discotéka). V pátek (v prosinci) ráno jsme si vylosovali jména někoho z tábora a tomu jsme pak udělali dárek. Večer jsme si rozdali dárky, co byly pod stromečkem. (Já dostala nějaké trubičky od toaletního papíru.) Když bylo všechno rozdáno, šli jsme všichni do jídelny a tam jsme si všichni zatančili.Usmívající se

______________________________
... když si tak na ten tábor vzpomenu, pamatuji si jen, že jsem tenkrát chtěla strašně moc domů. Největší noční můrou bylo dojít si na záchod (byly to takové hnusné kadibudky) nebo něco snít (jídlo jsem pokaždé vyhodila). No a nejhorší bylo, že v polovině tábora přijeli všichni rodiče (šlo vlastně jen o to podívat se, jak se dětem v táboře daří a na celkový prostor). Samozřejmě jsem celý jejich příjezd probrečela s nekonečnými prosbami, aby mě vzali domů.
Nakonec mě přece jen nechali rodiče tam i ten zbylý týden a já už se na ten tábor nikdy nevrátila. Jezdím teď na lepší. ;)
__________________________________________________________________________________________________________
Druhý článek na starém blogu byl hlavně o našem kocourkovi Mourkovi a nejvíc mě teď dostaly obrázky, co jsem nafotila v 9. letech:

O dalších článcích už se vyjadřovat nebudu. Nejspíš proto, že některé z nich stály za nic a navíc za nějaké ty tři roky provozu toho blogu je těch článků tolik, že bych se v nich přehrabovala opravdu dlouho. Proto jestli máte zájem podívat se na nějaká má starší blogerská díla (která tedy tvořím již od 9. let) můžete se podívat a pročíst můj starý blog, na kterém tedy už nebloguji, ale pokračuji zde. Je to z jednoho prostého důvodu a to takového, že ve starém blogu jsem měla takový svůj nepořádek (spousty rubrik, anket a nesmyslně zařazeny články do rubrik (některé)). Tady mám svůj pořádek. :)
Tak to je něco z mých blogerských začátků. Napište mi do komentářů vaše blogerské začátky a zatím naviděnou s dalším článkem.
Bett
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Sčítání návštěvníků

Klik =)

Komentáře

1 Mersmerize Mersmerize | Web | 14. dubna 2015 v 16:41 | Reagovat

Já jsem začínala blogovat kolem roku 2010 (hned po maturitě) a založila jsem blog tady, potom na subdoméně a propracovala jsem se až k vlastní doméně. Po čtyřech letech tam jsem ale zjistila, že už na psaní nemám tolik času a že to chce strašně moc energie (starání se o doménu mě prostě moc nebavilo), takže jsem se spokojeně po dvou měsíční pauze vrátila na blog.cz a jsem spokojená :)

2 kniho-mol-ka kniho-mol-ka | 16. dubna 2015 v 18:59 | Reagovat

Moc Krásné s velkým K :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama