Posměváčci, smějte se dál!

19. dubna 2015 v 15:06 | Bett |  My Writing Pad
Nad tématem ,,Jen se smějte" jsem zase jednou celý týden přemýšlela.

První věc, co mě k tématu napadla, bylo napsat něco o dnešních posměváčcích. Hned druhou možností bylo napsat pár vtipů, jenže když jsem četla pár článků právě k tomuhle tématu, ihned jsem tuto možnost škrtla a to z toho důvodu, že spousta lidí píše právě jenom vtipy. A jako poslední variantou bylo napsat další můj nesmyslný článek popisující smích. Popravdě, nejvíc se mi zalíbila možnost první a tak u ní také zůstaneme.

Uvažuji:
Na začátek, řeknu jen jednu větu: Posměváčci, smějte se dál, protože já se směju poslední! Opravdu nemusím moc lidí, co se ostatním posmívají. Ale na druhou stranu, každý se někdy někomu posmívá. (Ne?)

Teď si ale pohodlně sedněte, dejte si kafíčko nebo čajíček (je to v podstatě jedno) a sušenky, hoďte si nohy na stůl a přečtěte si mé řazení do čtyř skupinek posměváčků.


Posměváček prcek

- Většinou děti školkového věku do 4. třídy.
- Zbožňují mobily, počítače, tablety a jiné elektronické vychytávky. Posmívají se ostatním dětem způsobem ,,Já mám nový Samsung Galaxy mini, nový IPhone a tablet od Applu!"* děti, co jim pak hrdě ukáží svůj tlačítkový mobil jen s brekem běží pryč, protože od takových dětí slyší jen ,,Co to máš v ruce? Nevyšlo to takhle náhodou v roce 0?".
- Věčně se s ostatními porovnávají a má-li někdo něco lepší než oni raději odejdou se slovy ,,To je ale rozmazlený spratek!".

Posměváček teenager

- Jsou to děti od nějaké 5. třídy třeba i do 18. let. (Ale každý to má jinak. Někdo do 15., někdo do 16....)
- Moc se nelyší od posměváčků prcků. Vše je prakticky stejné až na pár detailů.
- Od posměváčků teenagerů nejčastěji slyším ,,Ty nekouříš? Chudáčku.". To samé pak i o pití alkoholu nebo o sebepoškozování a užívání drog. Navíc v tomhle věku je typické porovnávání s ostaními, takže většina posmívání souvisí právě se vzhledem. Např.: ,,Ježiš, ty si tlustá jak prase!" nebo ,,Ty máš hlavu jak brambora!" a nebo třeba ,,Tvoje oblečení je tak příšerný! Kde jsi ho koupil/a? U Vietnamců? .... Aha, hned je mi to jasný!".
- Posměváčci teenageři jsou ti nejhorší posměváčci, které můžete potkat, tak mějte oči otevřené! :)

Posměváček bohatý

- Jsou to posměváčci jakéhokoliv věku.
- Jejich veliké plus jsou peníze. (Což je ale myslím docela jasné). Nejčastěji používají věty ,,Já mám..., Já dostal/a nový..., My jsme celkem chudí. apod.
- Odrazují od sebe své přátele už jen tím, že se uchychtnou tomu, když jim jejich přátelé ukážou třeba nový mobil (který není ten nejlepší, nestál 20 000,-, ani to není žádný Apple, Samsung, HTC apod.). Věřte mi, že vím o čem mluvím ;).

Posměváček bez sebevědomí

- Takových posměváčků je nejvíce. Jsou to takoví ti typičtí lidé, kterým jen chybí sebevědomí a tak se kvůli tomu povyšují nad ostatními (a samozřejmě se jim také posmívají). Nesmím zapomenout, že se ostatním většinou posmívají tzv. za zády. Začnou klasickými pomluvami a jakmile chudák dotyčná osoba něco omylem provede nebo se jí něco stane, mluví o tom hned každý posměváček (ale za jejími zády!).
- Tito lidičkové ze sebe vydávají spousty vět všeho druhu. Já je třeba vidím pod větami: ,,Ta má hlavu jak tykev!" nebo ,,To je ale šprtka co?" a nebo třeba ,,Tohle že vařila tvoje máma? Chutná to hůř než ze školní jídelny!".


Tito posměváčci... jsou prostě posměváčci. Někdy bych je nejraději zastřelila, ale svět musí mít i kousek záporných věcí, jinak by tu byla nuda. :)


To byl zase jeden můj psací článek. Užívejte zbytku neděle a s příštím článkem na viděnou
Bett

* Popravdě, co je zrovna IN nesleduji, takže jen horko, těžko vytahávám z hlavy, to co slýchávám ve škole, ve městě atd.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání návštěvníků

Klik =)

Komentáře

1 svetkklipartu svetkklipartu | Web | 8. května 2015 v 19:57 | Reagovat

Veľmi dobre si to napísala. :D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama