Fotografie, fotografie a fotografie...

2. května 2015 v 20:57 | Bett |  My Creation
Zdravím,
dnes přidávám pár mých nafocených snímků za poslední dobu.

Zrovna předevčírem byly čarodějnice a moje ségra celé odpoledne lítala s foťákem a fotila, co se kde dalo: (celý článek ↓)- náš nejúžasnější kocourek Fiškus :)- Menší momentka Fiškuse


- ...a zase Fiškus.


- Ségra (tvůrkyně všeho druhu) si na počest čarodějnic vyrobila takovou svou malou čarodějnici i s kočkou na koštěti. Následně pak i samozřejmě nafotila. "To pozadí vypadá úplně jako nebe!" tvrdila, když mi snímek ukázala.


- Zde můžeme vidět naprostý důkaz, že duchové existují! :) Ne, samozřejmě je to jen má rychle se pohybující sestra. Za tuhle fotku vděčím hlavně své mamce (za pomoci mé sestry, samozřejmě).


A nyní se dostáváme k mé tvorbě. Já jsem bohužel na čarodějnice žádné fotky nepořídila, zato asi týden před jsem měla strašnou chuť něco nafotit. No a jako první zajímavý terč se (k velkému neštěstí zvířat) stala naše fenka (Rozárka) a náš kocour (Fiškus). A výsledek? Myslím, že se fotečky moc povedly. A zvířata si focení moc užila...


- Na Rozárce mě moc zaujal její pohled. Bohužel, fotky by byly i lepší, jelikož jsem jí chtěla vzít víc do detailů, jenže můj foťák při menší a menší vzdálenosti od předmětu prostě vůbec neostří, takže na detaily je trošku k ničemu. :(- Fiškuse jsem zase chtěla vyfotit z různých úhlů pohledu...- ... včetně hlavy.

__________________________________________________
Taky jste si mohli někteří všimnout, že v menu již můžete najít mou fotku. (Fotografka: moje mamka). Fotografie je mnou upravená (myslím si, že se takhle na blog hodí i více.)


Krásný zbytek večera přeji všem.
Bett

Možná by se ti líbilo:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání návštěvníků

Klik =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama