Pomůžete mi s výběrem přezdívky?

28. května 2015 v 20:27 | Bett |  Other
Zdravím (nebo spíš Allons-y?),
dnešní téma článku bude (samozřejmě) má přezdívka.

!Neděste se! Nechci si změnit dosavadní přezdívku... zatím... Nyní mám totiž v plánu jednu "velikou" věc. Co to za věc je zatím neprozradím, protože nad ní stále ještě pracuji a přemýšlím. No a hlavně vás chci tak trošku napnout ;). Takže, se nechte překvapit!

...Ale teď k té důležité věci o které tu chci vlastně celou tu dobu psát. Úplně hlavní pro tuhle "věc" je vymyšlení nějaké (jakékoliv) přezdívky (nebo jména, {každý,jak si to vezme po svém}). A protože jsem na vymýšlení přezdívek úplně příšerný člověk, žádám o všechny nápady i na tu nejpodlejší přezdívku vás...

Ano, zkoušela jsem všelijaké generátory náhodných přezdívek, ale žádná z nich se mi prostě nelíbila. Nejlepší ze všech generátorů byl nejspíš generátor elfských jmen a generátor hobitích jmen. A i tak se mi přezdívky zdály dost nepoužitelné, tak kdyby měl někdo problém vymyslet si přezdívku, může se na ně mrknout.

Moje přezdívka by měla obsahovat dvě slova. Z toho první slovo by mělo mít něco společného s Bet (Bětka, Alžběta...) a druhé je čistě na vás.

Pokud byste si třeba nevěděli rady jakou přezdívku, přečtěte si v menu můj profil nebo moje blogerské začátky, popř. se podívejte na má starší díla, která mě myslím občas charakterizují.

...Kdybych měla říct mou první přezdívku, která stála alespoň za něco, tak to byla přezdívka Elizabeth Rosie, každopádně přezdívka mi prostě neseděla, tak jsem jí automaticky "zahodila do koše" :)....


Takže bych ještě jednou chtěla moc poprosit o všechny rady a nápady (popř. inspirace). Budu opravdu moc ráda, když mi pomůžete něco vymyslet. Sama jsem na to totiž naprosto nenápaditý člověk. :)

Díky mockrát
Bett
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Sčítání návštěvníků

Klik =)

Komentáře

1 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 28. května 2015 v 22:08 | Reagovat

pěkný blog ;-)

2 Zanty Zanty | E-mail | 2. června 2015 v 21:19 | Reagovat

Neber to zle :D!
Bestie,Bettyna,Bettion,Bettík,Bestík... atd :D! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama