Šumavský deník - Den 3 / vzhůru po památkách

20. července 2015 v 15:00 | Bett |  Šumavský deník
Zdravím,
dnes tu máme opět Šumavský deník.


Den 3 / vzhůru po památkách - 14.7. 2015

Ráno jsem se opět probudila jako poslední... Ségra si četla na čtečce, takže rodiče nejspíš ani nevěděli, že je vzhůru. Tak jsem vstala a šla se nasnídat. Jako obvykle jsem si dala svou oblíbenou pochoutku, kterou jsem jedla vlastně každé ráno a to kukuřičné lupínky Vitte duo. Jsou fakticky vynikající! :)

Vyrazili jsme tedy nejdříve na hrad Klenová. Byli jsme na prohlídce a poté jsme se i prošli kolem hradu.


Po Klenové jsme vyrazili do klatovských katakomb, kde jsem tedy nefotila, ale pokud chcete na nějaké fotky mrknout, podívejte se zde. A protože jsme měli čas, v Klatovech jsme ještě chvíli zůstali. A hned po vynikající zmrzlině jsme se rozhodli vylézt až na vršek Černé věže.


Poté již následoval jen hrad Švihov (zde se natáčely Tři oříšky pro Popelku), který mne teda moc neuchvátil. Prohlídka celého hradu byla zbytečně dlouhá a paní průvodkyně docela nepříjemná. Jenže bylo také už kolem páté hodiny odpoledne, takže jsme všichni byli dost unavení z celého toho dne a tak je i klidně možné, že nás to jen prostě nebavilo.


Po skončení prohlídky jsme pádili k autu, které nás svezlo až zpátky ke srubu, kde jsme zase do večera buď hráli deskové hry nebo jsem kreslila jednu věc na blog, kterou budu mít (doufám) brzy hotovou. :)

Krásný zbytek dne přeje
Bett
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama