Filmový + knižní - říjnový měsíc

4. října 2015 v 20:59 | Bett |  Other

Tak nám skončil první říjnový víkend a já přicházím konečně s novým (i když spíše takovým "úvodním" k tomuto měsíci) článkem...Už delší dobu totiž přemýšlím nad články, které u mě na blogu nejsou tolik obvyklé, ale přitom by tu měli mít své místo jisté, protože témata těchto článků patří ke mně a tudíž i k tomuto blogu. Jde tedy o recenze na různé filmy nebo knihy stavěné na vlastních názorech a postřezích a zároveň na samozřejmém doporučení.

Dříve (přesněji tedy 26. února 2015 v 15:28) jsem zde psala článek o tom, jestli se ještě vůbec čte. A zároveň jsem v článku doporučila tři knihy, které mne opravdu uchvátily. Také jsem kdysi (ještě na mém starém blogu) psala recenzi na komediální muzikálový film Ladíme!, ke kterému se během října také ráda vrátím a posoudím ho s odstupem času znovu. Proto bych se ráda k takovým článkům vrátila, protože je fajn mít něco jako "čtenářský deník", který jsem si nikdy pořádně nevedla, ale na tom teď nezáleží...

Na závěr bych už snad chtěla říct jen něco jako:
Těšte se na celý říjen, který bude v duchu mých oblíbených filmů a knih. Možná, že i vy najdete ztracenou lásku ke knihám, od kterých se nebudete moci odtrhnout... kdo ví?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání návštěvníků

Klik =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama