Pojedeme za štěňaty!

5. července 2016 v 16:37 | Bett
Včera jsem vám líčila alespoň můj částečný pohled na smrt naší fenky Rozárky a pak také příběh naší složité cesty o problematické situaci mezi námi a majitelkou pěti štěňátek (z toho jedno ze štěňat nám mělo být zarezervované, ale nebylo).

Majitelka nám nejspíš celou tu dobu pěkně lhala a potom štěně dala (nebo ho ještě má?) někomu jinému. Proto jsme se obrátili na jinou chovnou stanici, kde nám jedno z jejich (tenkrát ještě nenarozených) šesti malých čiperů zamluvili. Víc s námi komunikují než předešlá paní a každý den štěňátka fotí a vkládají je na své stránky, takže každým dnem pozorně sledujeme jejich proměnu. Co je ale asi úplně ze všeho nejlepší, je možnost se už za majiteli a samotnými štěňaty podívat!

Před pár dny přišel taťkovi email od majitelů těchto štěňat, kde stálo, že štěňata jsou už tak velká, že je možné spáchat k nim domů výlet. Podívat se na malé kouličky doopravdy a samozřejmě se osobně seznámit i s jejich páníčky. Doma vypukl obrovský vřískot a jásot. Mně hned napadlo, že si s sebou povezu foťák a vyfotím pár fotek se štěňaty. Prý už od včerejška mohou pobíhat venku na sluníčku ve své ohrádce, takže zelení na fotkách určitě šetřit nebudu. Navíc se těším, až si tohle plemeno budu moct prohlídnout zblízka, protože jsme ještě nikdy takové plemeno doma neměli a nikdo ze známích taky ne.

Po pár emailech s páníčky těch úžasných pejsků jsme se hned dohodli na termínu naší návštěvy. Bude se týkat tohoto týdne někdy v odpoledních hodinách. Dostanou od nás kafe (to aby ještě měli kde čerpat sílu na ta malá zlobidla) a med od našich včelek, aby po té usilovné práce měli nějaký ten přísun cukru. Už se tam moc těšíme!Nakonec ještě sledujte můj instagram, protože právě tam se můžete dozvědět jako první, na jaké plemeno se chystáme, ale hlavně den, kdy za nimi pojedeme. :)
(↑Stačí kliknout na obrázek ↑)

P.S.
Stále si ještě můžete v anketě tipnout, o jakém plemeni psa tu vlastně pořád píšu. Moc mě zajímá, jaké plemeno byste nám vybrali. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama