Únor 2017

Příběh na téma "Nejhorší situace v mém životě a nejlepší cesta z ní ven"

24. února 2017 v 10:24 | Bett |  My Writing Pad
Je to něco před dva roky, od vzniku tohoto blogu. Tohoto místa, kam mám možnost psát cokoliv, co mě napadne, cokoliv, co může inspirovat, popudit ostatní nebo jen vykouzlit úsměv na tváři. Nejinak tomu je, bylo i bude nadále...

Poslední dobou se toho stalo hodně. Jela jsem v rámci jednoho skvělého projektu do Francie a připravovala jsem se na umělecké střední školy, kam jsem se i (k mému obrovskému překvapení) dostala. Kvůli tomu v posledním půl roce trochu trpělo moje psaní, zamyšlení se nad okolním světem a nenásilně to vyjádřit formou psaní. To ale doufám právě končí a vrací se k normálnímu.Před rokem a půl blog taky na chvíli trpěl. Proč? To vědělo jen pár přátel a nebližší okruh rodiny. A dnes jsem se rozhodla s tím jít ven s nadějí, že to nepopudí nikoho v blízkém okolí nebo také toho, koho se to týká.

Tenkrát mě oslovila jedna moc milá slečna. Četla si můj blog. Líbilo se jí, jak píšu a nad čím píšu a nabídla mi spolupráci na knize, kterou psala ona a jiní autoři. Ano, mohla jsem napsat příběh do knihy na téma "Nejhorší situace v mém životě a nejlepší cesta z ní ven". Mělo se jednat o motivační knihu, která měla lidi podpořit v těch nejtěžších chvílích.


Můj příběh je přímo dětinský a byl by stejně dětinský i dnes, protože zatím ještě nejsem natolik věkově vyspělá, že bych měla v kapse kdo ví jak strhující trauma, které by mě ochromilo natolik, že bych ho nikdy nezapomněla, ale to je v mém věku doufám snad pochopitelné.

Proto, tady je má práce, kterou jsem nakonec před rokem a půl odeslala. Kniha se ale zřejmě nikdy nedokončila. Ani ta slečna se mi od doby, kdy jsem práci poslala už neozvala. Mně to nevadí. Byla to neuvěřitelná zkušenost a to je pro mě mnohem důležitější. :)